Rejestracja nowe badanie 2022


 

Już po raz 13 zorganizowaliśmy konkurs Retailer of the Year! Wszystkim, dzięki którym było to możliwe, szczególne zaś tym, którzy wzięli udział w głosowaniu – dziękuję!


Nagroda Retailer of the Year jest ważna. Nie chodzi wyłącznie o wyłonienie zwycięzców. Jest to przede wszystkim jeden ze sposób aby zachęcić sieci handlowe do poprawy współpracy - głosujący bowiem wyraźnie wskazują, którzy detaliści powinni poprawić swoje działanie i w jakim obszarze. Nie może więc zabraknąć Waszego cennego głosu! Z informacji jakie otrzymujemy od sieci handlowych wiemy, że każdego roku sprawdzają swoje wyniki. Wiemy również, że nagrody mają pozytywny wpływ na współpracę zarówno zwycięzców, jak i tych którym się nie udało zdobyć najwyższej oceny.
Obecnie przygotowujemy listę osób, które ze względu na zakres swoich obowiązków powinny wziąć udział w badaniu Retailer of the Year 2022. Jeśli więc współpracujesz ze sieciami i masz jasną opinię na temat tego, co lubisz a czego nie lubisz w swoich istniejących relacjach biznesowych, zachęcamy do zarejestrowania się jako uczestnik ankiety tutaj.
Nie mogę się doczekać Waszych odpowiedzi w ankiecie, które złożą się w całość oceny, którą NielsenIQ przekaże Waszym klientom! Z góry dziękujemy za to, ze zechcecie podzielić się swoim zdaniem!


Casper Haring CEO European Conferences United


 ZNAMY LAUREATÓW NAGRODY RETAILER OF THE YEAR 2021!
Nagroda Retailer of the Year 2021 - Wybrany przez Dostawców organizowana przez European Conferences United wraz z niezależną firmą badawczą NielsenIQ jako partnerem merytorycznym, jest jedyną nagrodą w branży handlu i dystrybucji przyznawana sieciom detalicznym i hurtowym przez ich partnerów handlowych na podstawie ankiety.
W tym roku po raz pierwszy przyznana została nagroda w kategorii e-markety.  Dostawcy oceniali również dodatkowy parametr: promowanie idei zrównoważonego rozwoju poprzez wdrażanie działań własnych i wspieranie działań producentów promujących zrównoważony rozwój i wkład w ochronę środowiska, za który zdecydowaliśmy się przyznać nagrodę specjalną Sustainable Retailer of the Year-Wybrany przez Dostawców.
Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali Poland& CEE Retail Summit 6 kwietnia 2022 już po raz 13.


Od lewej: Włodzimierz Wlaźlak CEO Lidl Polska, Karolina Zajdel-Pawlak Dyrektorka Zarządzająca NielsenIQ, Jacek Palec CEO frisco.pl, Grzegorz Bielecki Dyrektor Operacyjny frisco.pl, Krzysztof Dobczyński Dyrektor Handlowy Działu Produktów Świeżych Carrefour, Adam Manikowski Wiceprezes Zarządu oraz Dyrektor Zarządzający Żabka, Casper Haring CEO ECU


Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! 2021Nagroda główna 

Retailer of the Year 2021 - Wybrany przez Dostawców

 

Nagroda w kategorii 
Multiformat 

 

 

Nagroda w kategorii
Dyskonty

 

 

Nagroda w kategorii Supermarkety/proximity

 


 

Nagroda w kategorii
 Mały format/convenience

 

 

Nagroda w kategorii
Hurtownicy i Dystrybutorzy 

 

 

Nagroda w kategorii
e-markety

 

 

Nagroda Specjalna
Sustainable retailer

 


Retailer of the Year 2021 - Wybrany przez dostawców.


"Miniony rok był bardzo trudnym, ale też ważnym sprawdzianem dla relacji detalista-dostawca. Niepewność nowej sytuacji, utrudniony łańcuch dostaw, szybkie wdrażanie nowych procedur i dziesiątki nowych wyzwań, które pojawiały się z dnia na dzień. Myślę, że nagroda przyznana po tak niezwykłym roku będzie wyjątkowym potwierdzeniem solidnego partnerstwa. To będzie także ważny znak dla całej organizacji, że potrafi przejść przez najtrudniejsze próby, zyskując uznanie partnerów. Dziś jesteśmy szczególnie ciekawi, kto w oczach dostawców okaże się zwyciezcą. 


Retailer of the Year jest jedyną nagrodą przyznawaną sieciom detalicznym i hurtowym przez ich partnerów handlowych. NielsenIQ jest partnerem merytorycznym nagrody od początku jej istnienia. Zachęcam do udziału w badaniu!”


Karolina Zajdel-Pawlak, 

Managing Director NielsenIQ
Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? 

Zobacz film przygotowany przez NielsenIQ.


Rejestracja nowe badanie 2022

Badanie „Retailer of the year - Wybrany przez dostawcę” organizowane jest przez European Conferences United we współpracy z firmą badawczą Nielsen IQ.

Szczegółowe informacje o nagrodach można pobrać tutaj.W przypadku pytań związanych z nagrodą prosimy o kontakt: 

Gratulujemy zwycięzcom edycji 2020!


Retailer of the Year 2020

SIECI MULTIFORMATOWE

Nagroda w kategorii
SUPERMARKETY / PROXIMITY


 

 Nagroda w kategorii

DYSKONTY


 


SKLEPY MAŁEGO FORMATU/ CONVENIENCE

 HURTOWNICY I DYSTRYBUTORZY


 


Edycja 2019