Dołącz do uczestników ankiety Retailer of the Year i dodaj pozytywny wpływ na sposób, w jaki detaliści współpracują ze swoimi dostawcami.


Jak zarejestrować się jako uczestnik ankiet?
Rejestracja jest łatwa i zajmuje tylko kilka minut cennego czasu. Można się zarejestrować tutaj wypełniając formularz.

Kto może uczestniczyć w ankiecie?
Profesjonaliści dla firm FMCG współpracujący z profesjonalistami z sieci handlowych.

Dlaczego warto uczestniczyć?
Z wielu zapytań które otrzymujemy od detalistów wiemy, że są oni niezwykle zainteresowani oceną swojej firmy dokonaną przez dostawców i na tej podstawie, starają się usprawnić współpracę. Co ważne dotyczy to nie tylko zwycięzców, ale także i tych, którym nie udało się zdobyć najwyższej nagrody! Któż bowiem nie chciał by jej otrzymać? A najprostszą drogą jest poprawa współpracy z dostawcami! Dlatego nie powinno zabraknąć Państwa cennego głosu!


Jako podziękowanie za zgłoszenie chęci udziału otrzymacie Państwo bon o wartości 500 zł, który można wykorzystać na dowolne wydarzenie organizowane przez European Conferences United w  2024, takie jak Retail Summit 2024 https://retail-summit.eu/, który odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2024r. (w razie zainteresowania całym wydarzeniem) oraz bezpłatne zaproszenie na wieczorną Galę i wręczenie nagród Retailer of the Year w dniu 9 kwietnia 2024 r. (już samo zgłoszenie zainteresowania uprawnia do vouchera i bezpłatnego zaproszenia na wieczorną Galę!).


Tak, chcę wziąć udział i być częścią grupy uczestników ankiety oceniających sprzedawców detalicznych, z którymi moja firma jest/była w kontakcie w 2023 roku. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych firmie NielsenIQ w celu wykorzystania tych informacji do skontaktowania się ze mną w powiązanie z ankietą.


Rejestracja nowe badanie 2023